אודות

עו"ד קרן זילברמן, ילידת 1972. חברה בלשכת עורכי הדין משנת 2002 ובוגרת תואר ראשון במשפטים (LL.B) ותואר שני במשפטים (LL.M).

עו"ד קרן זילברמן התמחתה בבית המשפט המחוזי בתל אביב ועבדה לצד בכירי עורכי הדין בתחום דיני משפחה, תוך שצברה ידע ונסיון רב בתחום.

נסיונה של עו"ד קרן זילברמן מלמד כי סוד ההצלחה בתחום דיני המשפחה טמון בשניים; טיפול משפטי מקצועי המותאם באופן אישי לצרכי הלקוח ולמטרותיו וגילוי הבנה להיבט הרגשי ברגעיו הקשים של כל לקוח. שני אלה, יחד עם נחישותה ומסירותה של עו"ד זילברמן ממקסמים את ההצלחה בהשגת תוצאות מיטביות עבור כל לקוח.

משרדה של עו"ד קרן זילברמן מציע שירותים משפטיים מקיפים בתחום דיני המשפחה. בכלל זה גירושין, משמורת וזמני שהות (הסדרי ראיה), מזונות אשה, מזונות ילדים, חלוקת רכוש, הסכמי גירושין, הסכמי ממון, הסכמי הורות, צווי הגנה בשל אלימות במשפחה, אפוטרופסות, ידועים בציבור, עריכת צוואות ומימושן, מימוש ירושות וניהול עזבונות וכן עריכת יפוי כח מתמשך.

עו"ד קרן זילברמן דוגלת בטיפול משפטי מקצועי תוך שמירה על יחסי אנוש מצויינים ומשרדה שם את טובת הלקוח במרכז ופועל תוך שמירה על רמת שירות גבוהה ואיכותית ותוך שימת דגש על ההיבט האישי והרגשי של לקוחותיו.

עו"ד קרן זילברמן משמשת כיו"ר הועדה לזכויות הילד בלשכת עורכי הדין וכן כחברה בבית הדין המשמעתי במחוז תל אביב של לשכת עורכי הדין.

 

אודות קרן זילברמן - עו"ד לענייני משפחה